Merhaba, Pic
Satın alma noktasında, Müşteri Profiline ve tercihlerine uygun özel değer önerileri geliştirerek, İşletmelere Banka Kredi Kartına puan vermek sıradanlığının ötesinde rekabet gücü sağlayan uygulamadır.
Sivil Toplum Örgütleri, Dernekler, Meslek Kuruluşları, Spor Kulüpleri,ve benzeri örgütlerin, Üyeleri ve Paydaşlarıyla olan ilişkilerini yönetmek üzere geliştirilmiş sistemdir.
Bayi Kanalıyla çalışan kuruluşların satış işlemlerinin, bayilerle yakın bilgi paylaşımı ve işbirliği ile, merkezi denetim altında yürütülmesi için geliştirilmiş bir sistemdir.
Satış sonrası destek hizmetlerinin bir masraf kaleminden, karlılık merkezine dönüştürme olanağını sağlayan bir sistemdir. Microsoft Dynamics CRM Platfomunda çalışmaktadır.
Fırsat – Teklif – Sipariş şeklinde yürüyen Proje Satış süreçlerini desteklemek üzere geliştirilmiş, iki yönlü ERP entegrasyonuna sahip sistemdir.
İhtiyaç sahiplerinin, ihtiyaçlarını kendi kelimeleri ile tanımlama imkanı buldukları, İsteklerin yardımseverlerin bağışlarıyla buluşmasının sağlandığı, bir Sivil Toplum Örgütü yardımlaşma ortamıdır.